Kiekvienais metais metalo apdirbimo paslaugos brangsta. Tai labai neigiamai veikia suvirintojus, nes jų darbas ir paslaugos automatiškai taip pat turi pabrangti tam, kad teikiamos paslaugos atsipirktų. Suvirintojai dažniausiai turi labai daug užsakymų, tarp kurių būna ir nemažai pavienių žmonių, o ne tik didelių įmonių. Tačiau, didelė suvirinimo aparatų kaina ne tik priverčia suvirintojus pakelti savo darbų kainą, bet net paskatina daugelį nustoti dirbti šį darbą, o dėl to galiausiai išauga kaina galutiniam klientui dėl didelės darbų apkrovos.

Natūral, kad suvirinimo paslaugas teikiančių įmonių kainos visuomet bus kur kas aukštesnės nei savarankiškai dirbančių suvirinimo meistrų. Visgi, svarbu suvokti, kad suvirinimo aparatai įmonėse dažniausiai būna žymiai naujesni, tad ir darbo kokybė gali būti geresnė. Taip pat, įmonės paprastai gali savo klientams užtikrinti bent kažkokią atliktų darbų garantiją, tad klientai galės ramiau miegoti ir jaustis saugiose rankose.

Savarankiškai dirbantys meistrai ne tik ne visada turi kokybišką ir naują įrangą, bet ir dažnai neturi reikiamos kitų darbuotojų pagalbos, kuri leistų darbus atlikti žymiai kokybiškiau, greičiau ir geriau. Tai dar viena priežastis, dėl kurios renkantis suvirinimo paslaugas reikia atkreipti dėmesį ne tik į suvirinimo aparatų naujumą, bet ir meistro patirtį, žinias, komandą ir galimybes.