Kuo toliau, tuo labiau yra automatizuojami įvairūs dalykai mūsų gyvenime. Mes jau seniai nebebandom išgauti ugnies iš akmenų, o naudojam specialias mikrobangų krosneles maistui pašildyti arba virykles maistui gaminti. Taip pat, mums jau nebereikia rankomis skalbti drabužių, nes tą už mus padaro skalbimo mašinos. Dulkes ir šiukšles nuo žemės surenka dulkių siurbliai. Tačiau, ne tik buitinis gyvenimas yra automatizuotas. Pramonės automatizavimas taip pat ypač plačiai paplito ir visiškai transformavo daugelio verslų veiklą.

Pramonės automatizavimas yra puikus tuo, kad leidžia daugumai verslų ir įmonių užsidirbti žymiai daugiau pinigų per kur kas trumpesnį laiką. Tai skamba tiesiog puikiai, nes visi verslai siekia pelno, o kuo jo daugiau – tuo geriau. Klientai gali džiaugtis kur kas greičiau pagaminamomis ir pristatomomis prekėmis, o darbuotojams tenka mažiau darbo. Visgi, pramonės automatizavimas turi ir tam tikrų trūkumų, kurie stipriai veikia bendrą visuomenės gyvenimą.

Vienas pagrindinių pramonės automatizavimo trūkumų yra tas, kad žmonės pradeda netekti darbų. Paprastai įmonėms žymiai labiau apsimoka turėti vieną robotą ar specialią sistemą, nei dešimt darbuotojų. Robotai dirba daug kartų greičiau ir efektyviau nei žmonės, todėl ko gero visi, turintys labai rutininius ir pasikartojančius darbus, jų jau neteko arba dar neteks, nes tuo darbus perims specialūs robotai.