Oda yra didžiausias žmogaus organas, esantis išorėje ir ypatingai jautrus įvairiems aplinkos veiksniams (saulės šviesai, temperatūrai, drėgmei, senėjimo procesams ir kt.). Kadangi mūsų oda yra tokia svarbi ir reikalaujanti priežiūros, svarbu pasirūpinti jos sveikata ir nepriekaištinga išvaizda. Laikui bėgant oda senėja, randasi raukšlės ir kiti nelygumai. Odos grožis labiausiai rūpi moterims, kurios nori išsaugoti savo jaunatviškumą. Visa tai yra įmanoma naudojantis moderniais estetinės medicinos metodais.

Pažangiausios gydymo technologijos

Odos gydymui ir estetinei išvaizdai atkurti naudojamos modernios lazerinės technologijos bei sertifikuota medicininė įranga. Daugelis būdų yra lengvai ir ganėtinai nebrangiai prieinami, nėra kenksmingi sveikatai, nekelia jokio skausmo ar diskomforto. Jeigu sena ir pavargusi oda jau atsibodo – metas pasirūpinti tuo, kas padės atkurti jos jaunatviškumą ir vėl mėgautis gražia išvaizda.

Odos jauninimo procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė, plaštakų srityse, visose geriausiai matomose odos vietose, kurias norima atjauninti.

Odos procedūros pagal individualius poreikius

Klinikoje dirba profesionalių odos gydytojų komanda, turinti ilgametę patirtį. Naudojama lazerinė įranga leidžia užtikrinti saugias, greitas, efektyvias procedūras be jokio skausmo. Paprastai norint matyti rezultatus, rekomenduojama apsilankyti keletą kartų pakartotinoms procedūroms. Atvykus klientui sudaroma individuali gydymo programa pagal poreikius bei pageidavimus, ištyrę odos būklę specialistai parenka labiausiai tinkamus sprendimus.

Daugiau informacijos apie odos jauninimo procedūras rasite: https://posiunoklinika.lt/