Rastume labai daug žmonių, kurie tiesiog neįsivaizduoja savo gyvenimo be sporto. Tačiau tuo pat metu rastume ir nemažai tokių, kurie tiesiog negali jo pakęsti. Tad, ką daryti pastariesiems? Juk, kaip žinia, sportas iš tiesų turi daug puikių ypatybių: stangrina kūną; lieknina; didina fizinę ištvermę; suteikia energijos bei žvalumo; leidžia ilgiau išlikti jauniems. Ir, vis dėlto, jei sportuoti nemėgstate, tai tikrai yra kitų veiklų, kurios gali pakeisti sportą ir atnešti naudos. Kokių?

Langų valymas

Nors dauguma sako, kad sportas naudingas, nes gerina ir sveikatą, ir savijautą, verta akcentuoti, kad langų valymas turi dar didesnį teigiamą poveikį. Valydami langus ne tik sudeginsite nemažai kalorijų; sustangrinsite kūną; priversite dirbti įvairias kūno raumenų grupes; įgausite daugiau energijos, bet ir, žinoma, galėsite mėgautis tobulai švaria namų aplinka.

Kilimų valymas

Kilimų valymas taip pat yra viena iš tų veiklų, kuri naudingesnė nei sportas. Valydami kilimus ne tik sudeginsite daug kalorijų, suteiksite kūnui stangrumo, didinsite fizinė ištvermę, bet ir užtikrinsite, kad kilimas bus tobulai švarus. Dar vienas svarbus faktas: vidutinio dydžio kilimas per metus gali sukaupti net apie 3 kilogramus dulkių, tad, tie, kurie kilimus valo retai, rizikuoja pabloginti savo sveikatą.

Baldų valymas Vilniuje ir jų perstumdymas

Pats metas įvardinti ir dar vieną veiklą, kuri taip pat naudingesnė nei sportas. Tai – baldų perstumdymas. Perstumdydami baldus ne tik sudeginsite ne vieną dešimtį kalorijų, bet ir priversite judėti įvairias kūno raumenų grupes, be to, didinsite fizinę ištvermę. Tačiau dar svarbesnis faktas yra tas, jog baldų perstumdymas naudingas ne tik fiziniu, bet ir emociniu atžvilgiu: teigiama, kad tie, kurie nevengia perstumdyti baldų, jaučiasi kur kas geriau, yra geresnės nuotaikos, o taip pat ir kūrybiškiau žiūri į paprastas gyvenimiškas situacijas. 

Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kuriam sportas kelia daugiau neigiamų jausmų nei teigiamų, svarbu įsiminti du dalykus: visų pirma, jūs tikrai ne esate vienintelis, kuris nemėgsta sporto; o antra –  yra daugybė įvairių veiklų, kurios netgi naudingesnės nei sportas. Tai – langų valymas, kilimų valymas, baldų perstumdymas.