Reikalinga sterilizacija katėms, kalėms ir kitiems naminiams gyvūnams? Kreipkitės į patyrusius veterinarus neatidėliodami! Sterilizaciją svarbu atlikti laiku, kol gyvūnas yra pakankamai jaunas. Patyrę veterinarai pasirūpins, kad procedūra būtų vykdoma sklandžiai ir atliks viską taip, kad augintinis patirtų kaip įmanoma mažiau streso. Skaitykite šį straipsnį toliau ir sužinokite, kodėl yra pravartu atlikti sterilizaciją bei atraskite patikimus tai padaryti galinčius veterinarijos specialistus.

Kodėl svarbu sterilizuoti augintinį?

Sterilizuotas augintinis ne tik tampa ramesnis ir išvengia su ruja susijusių sunkumų, bet tuo pačiu jam užtikrinama geresnė sveikata. Moksliniais tyrimais yra įrodyta, jog sterilizacija apsaugo nuo daugelio susirgimų ir gyvūnams būdingų ligų. Netiesa, jog sterilizuotas gyvūnas praranda visavertį gyvenimą ir negali džiaugtis. Nors jo gebėjimas daugintis yra iš jo atimtas, tai jam visiškai nesukelia vargo, kadangi gyvenant namų sąlygomis dauginimasis ir taip nėra jo būtinas poreikis.

Koks metas labiausiai tinkamas sterilizacijai?

Sterilizaciją atlikti geriausiai tada, kai augintinis dar nesubrendęs. Gyvūnui paaugus sterilizaciją atlikti gali būti per vėlu ir tada reikės visą gyvenimą taikstytis su rujos juntamais padariniais. Tai bus sunku ne tik Jums, bet ir Jūsų augintiniui. Atlikus sterilizaciją, viskas tampa žymiai lengviau ir paprasčiau, kadangi tiek šeimininkas, tiek jo augintinis gali turėti kur kas ramesnį gyvenimą.

Patikima ir profesionali naminių gyvūnų sterilizacija už prieinamą kainą! Nepamirškite sterilizuoti savo augintinį ir šitaip išvengti daugelio su ruja susijusių rūpesčių.