Norite rasti žmogų, kuris būtų Jūsų ramsčiu, kuris galėtų padėti saugiai jaustis, galiausiai, kuris visada būtų šalia, kai Jums to reikia? Siūlome užsiregistruoti pažinčių svetainėse, kur galima rasti skirtingus žmones, kurie nori to paties kaip ir Jūs.

Ir jokio skirtumo, vaikinas ieško vaikino, merginos arba moteris moters – kiekvienas ir kiekvienas nusipelnė rasti žmogų su kuriuo galima tęsti gyvenimą.

Tinkamas pažinčių anketos užpildymas

Pirmiausia reikia rasti tokį internetinį puslapį, kur renkasi LGBT bendruomenė. Yra ne vienas lietuvių kalba, mūsų tautiečiams, tad tikrai variantų yra.

Žinoma, reikalingas detalus anketos užpildymas, kadangi tai greitina ir konkretina paieškas. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas tik seksas Kaune – tokiu atveju nurodykite, kad rimtų santykiai

Jūsų nedomina. Jeigu norite žmogaus su kuriuo galėtumėte net vykti į Daniją – susituokti, tokiu atveju reikia būtinai pabrėžti savo poreikius.

Kuo detaliau užpildysite anketą – tuo greičiau surasite savo sielos draugą.

Gyvi susitikimai

Kodėl akcentuojame internetines išpažintis? Kadangi jos gali padėti sutaupyti daug laiko. Dažniausiai reikia net kelių pasimatymų, kol galiausiai pamatoma, kad tam tikras žmogus visiškai ne toks, kokio Jums reikia.

Tam suprasti bendravimas internetu reikalauja kur kas mažiau laiko, juolab, nereikia niekur eiti iš namų, tad ir patogiau. Galiausiai, būsite tikras, kad rastas žmogus yra tų pačių seksualinių poreikių kaip ir Jūs.

Svarbiausia – asmenybė

Nepriklausomai nuo Jūsų seksualinės orientacijos – svarbu rasti tą, kuris bus Jums malonus, kuris bus toks, kokio reikia. Tai reiškia, kad ieškodami žmogaus sekso žaidimams dažniausiai vertiname išvaizda, fizinius parametrus, kadangi sekse tai yra labai svarbu, tačiau norėdami rasti žmogų su kuriuo galima kurti ilgalaikius santykius – verta daugiau dėmesio skirti pomėgiams, hobi, galbūt net ir išsilavinimui.

Siūlome ne tik patiems detaliau užpildyti savo pažinčių anketą, tačiau tai pat ir gana smulkmeniškai aprašyti – koks žmogus Jums tinka, koks galėtų su Jumis susisiekti. Suprantama, kad trumpina paieškas ir padeda kiekvienam rasti antrą pusę, kuri labiausiai atitiks Jūsų interesus. Juk tai jie yra panašūs – draugauti yra kur kas paprasčiau.