Reikalingas krovinių pervežimas Europos Sąjungoje, į NVS šalis, tolimuosius rytus ar kitur? Būkite užtikrinti, jog patikimi logistikos specialistai pasirūpins, jog Jūsų kroviniai būtų nugabenti į reikiamą vietą ir padarys tai prieinama ir puikia kaina. Sužinokite daugiau apie pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas reikiamu maršrutu bei atraskite patikimus logistikos specialistus.

Patikimos transporto priemonės

Kroviniai gabenami moderniomis transporto priemonėmis su inovatyvia sekimo ir stebėjimo įranga. Galimas platus vilkikų pasirinkimas skirtingiems poreikiams. Visi vilkikai atitinka aukščiausius EURO-5 ir EURO-6 standartus, galima vežti šaldytus produktus šaldytuvuose, įvairius itin didelių gabaritų, pavojingus ir trapius krovinius. 

Specialistai pasirūpins visomis pervežimo subtilybėmis nuo geriausio maršruto parinkimo iki dokumentų užpildymo ir sutvarkymo, tarpininkavimo muitinėje paslaugų. Užsakius krovinių transportavimo paslaugas nieko nereikės daryti patiems, kadangi specialistai pasirūpins visais reikalais už Jus.

Krovinių saugumas ir patogus stebėjimas

Moderni vilkikuose įrengta įranga suteikia galimybę stebėti krovinius realiu laiku, žinoti jų buvimo vietą, taip pat kitą vertingą informaciją. Visa tai užtikrina krovinio saugumą, todėl galėsite būti tikri, jog Jūsų kroviniai pateko į patikimas ir profesionalias rankas. Civilinė vežėjo atsakomybė yra apdrausta pagal TIR ir CMR konvencijų sąlygas.

Greitas ir patikimas krovinių pervežimas už puikią kainą! Patyrę logistikos ekspertai pasirūpins saugiu ir nebrangiu dalinių ir pilnų krovinių pervežimu.