Internetinių svetainių kūrimas neretai yra įvardijamas, kaip procesas, kuris kiekvienam verslui gali atnešti  daug naudos. Ir tai yra tiesa, tačiau svarbu nepamiršti vienos aplinkybės – naudos bus daugiau, jei priimsite tinkamus sprendimus. Kitais žodžiais tariant, internetinių svetainių kūrimas yra sudarytas iš daugybės įvairių pasirinkimų, tačiau vieni iš jų gali atnešti daugiau naudos nei kiti. Taigi, šį kartą atskleisime keletą įdomių faktų bei detalių, kurias sėkmingai pritaikius, bus galima išpešti dar daugiau naudos. 

Kuo daugiau spalvų, tuo labiau įsimenama

Nors atrodytų didelė spalvų įvairovė turėtų blaškyti, nieko panašaus – JAV atlikti tyrimai patvirtinto priešingus rezultatus. Pasirodo,  kuo daugiau spalvų, tuo labiau žmonės yra linkę įsiminti. Taigi, šią patirtį galima sėkmingai pritaikyti ir internetinių svetainių kūrimas Kaune. Jei norite, kad jūsų internetinėje svetainėje esanti informacija arba objektai būtų kuo labiau įsimintini, jie turėtų būti ypač spalvoti.

Būtina saikingai naudoti įmantrius šriftus

Ką tik paneigėme mitą, kad spalvų įvairovė gal išblaškyti, pasirodo, ji dažniausia tampa priežastimi ką nors įsiminti. Na, o, kas pasakytina apie šriftus? Verta pastebėti, kad nereikėtų piktnaudžiauti pernelyg įmantriais, kuriais užrašyta informaciją gali būti sunku perskaityti. Atlikti tyrimai parodė, kad žmonės linkę kur kas dažniau skaityti tekstą, jei jis yra parašytas aiškiu, lengvai įskaitomu šriftu.

Judantys  elementai – vargina

Verta dėmesį atkreipti ir į dar vieną aplinkybę: atlikti tyrimai parodė, kad internetinių svetainių fonai, sudaryti iš mažų judančių dalelių, yra mažiausiai mėgstami, kadangi, jie tiesiog vargina akis. 

Taigi, kaip matyti, jei gebėsite priimti tinkamus sprendimus, galite išpešti nemažai naudos. Visų pirma, nereikėtų bijoti spalvų internetinės svetainės erdvėje – jų įvairovė padės įsiminti turinį. Antra, atminkite, kad įmantrūs šriftai puošia, tačiau tuo pat metu blaško dėmesį, tad, jei jais užrašytos informacijos bus ypač daug, žmonės tiesiog nesivargins jos skaityti. Ir, trečia, reikėtų vengti fonų, iš judančių dalelių – jie vargina, blaško dėmesį ir todėl internetinių svetainių lankytojų yra nemėgstami. Atkreipkite dėmesį į šiuos sprendimus – pritrauksite daugiau internetinės lankytojų ir ilgiau išlaikysite jų dėmesį.