Žuvis yra aplinkos sąlygoms itin jautrus maisto produktas, kurį būtina laikyti tinkamomis sąlygomis, tam tikroje temperatūroje. Renkantis žuvies pakuotes, svarbu skirti didelį dėmesį jų kokybei. Pirkdami iš patikimų tiekėjų galėsite būti užtikrinti, jog gaunate geriausius produktus sąžiningomis kainomis. Skaitykite toliau ir sužinokite apie puikius pasiūlymus, kurių praleisti nevalia.

 

Platus pakuočių asortimentas

 

Pas tiekėjus galėsite įsigyti įvairių rūšių pakuočių žuviai pagal specifinius poreikius. Pristatomi skirtingų dydžių pakuočių pasirinkimai nuo mažesnių iki pačių didžiausių. Žuvies pramonei yra skiriamos šios pagrindinės pakuočių rūšys:

 

  • pakuotės jūros gėrybėms – specialiai įvairioms jūros gėrybėms tinkami maišeliai, skirti pakavimui ir šaldymui;
  • pakuočių lakštai – skirti žuvies blokų perdengimui tam, kad žuvis blokai tarpusavyje nesuliptų;
  • specialūs laminuoti maišeliai – pasižymi itin dideliu patvarumu ir aukšta kokybė, juose laikomi žuvies produktai išlieka švieži ilgą laiką;
  • laminuotos juostos – su specialia spauda ir automatinėmis Flowpack pakavimo linijomis;
  • bei daugybė kitų.

 

Įsigykite savo pramonės reikmėms tinkamų pakuočių norimais kiekiais. Be pakuočių žuvies pramonei, dar taip pat rasite itin platų mėsos pramonei, kitų maisto produktų pramonei, žemės ūkiui, statybų sektoriui bei kitoms sritims pritaikytą pasirinkimą. Visi pakuočių pasiūlymai yra pristatomi geromis kainomis ir palankiomis sąlygomis tam, kad atrastumėte labiausiai savo verslui tinkamus pasirinkimus.

Daugiau apie pakuotes bei jų pasirinkimą rasite: https://www.umaras.lt/