Auginimo maišas yra unikali pakuotė, kurioje auginti augalus yra žymiai lengviau, greičiau ir patogiau, nei paprastai. Speciali, augalams palanki terpė ir tobulos sąlygos leidžia greičiau sudygti daigams, sunoksta kur kas brandesni vaisiai. Sužinokite daugiau apie auginimo maišų privalumus šiame straipsnyje.

Paprasta ir efektyvu

Auginti augalus specialiame maiše yra paprasta ir patogu. Kokiu pagrindu kuriami auginimo maišai ir kokie veiksniai lemia tokį didelį jų efektyvumą? Maiše yra supakuotas aukštos kokybės durpių substratas iš neutralizuotų aukštapelkių durpių. Pagal kliento pageidavimus, į substratą papildomai gali būti dedama įvairių augalo dygimui, augimui, žydėjimui ar vaisių vedimui reikalingų medžiagų. Tokiu būdu substratas tampa dar kokybiškesnis ir jame sodinami augalai gerai auga, greitai sužydi, duoda gerų vaisių.

Kokius augalus galima sodinti?

Auginimo maišuose tinka sodinti įvairius augalus: agurkus, pomidorus, salotas, braškes, uogas, įvairias gėles, dekoratyvinius augalus ir t.t. Pasodintus daigus galima auginti tiek lauke, tiek šiltnamiuose, balkonuose ir kitose vietose, priklausomai nuo konkretaus augalo pobūdžio. Svarbu, kad auginimo vieta nestokotų saulės spindulių ir būtų gerai apsaugota nuo šalčio ir vėjo.

Auginimo maišas padės auginti augalus dar greičiau ir paprasčiau, patiriant daugiau malonumo ir per daug nesirūpinant sudėtinga augalų priežiūra. Visi maišai kuriami pagal individualius kliento poreikius, todėl nepraleiskite progos išsirinkti kaip tik tai, kas tiks būtent Jums.