Apie baltą šypseną svajoja daugelis. Balti dantis suteikia estetinį įvaizdį. Turbūt daugelis yra girdėję apie tai, jog holivudinės šypsenos yra vienos siekiamiausių dalykų. Turėti baltus dantis yra paprasta. Technologijų dėka gali tai padaryti vos per kelias valandas. Norint turėti baltus dantis nereikia jų prižiūrėti, reikia tik skirti nemažai santaupų. Baltus dantis turėti yra brangu. Kai kurie gali pagalvoti, jog dantų balinimas kainuoja brangiai, tačiau po jo dantys išlieka balti, todėl yra verta juos balinti. Tačiau išlaikyti dantis baltus yra sunku. Neretai pasitaiko, jog žmonių dantų spalva pagelsta vos praėjus keliems mėnesiams po dantų balinimo. Dantų balinimas kainuoja brangiai:

 

  • Ofisinis dantų balinimas kainuoja apie 150 – 200 eurų. Priklauso nuo to, kurią vietą pasirinksite. Dantų spalva iš karto pasikeičia, tačiau tai nereiškia, jog dėl dantys bus balti. Po procedūros reikia nevalgyti dažančio maisto 3 dienas. Jei šios taisyklės yra nesilaikoma, tuomet gali būti, jog dantų spalva iš karto pakis. Prižiūrėti dantis reikia ir po to. Jei gersite gazuotus gėrimus ir valgysite produktus, kurie keičia dantų spalvą, tuomet dantys gels ir po kurio laiko vėl reikės juos balinti. Norint to išvengti yra svarbu skirti pakankamai santaupų ir įsigyti dantis balinančias priemones. Tai gali būti balinanti pasta, kuris kurios poveikis yra silpnas, tačiau ji padės palaikyti dantų spalvą. Pasirinkti galima kitas priemones, kurios padės turėti sveikus dantis ir tokiu būdu palaikyti šviesią jų spalvą. Prekes galima rasti čia: wesmile.lt. Šioje parduotuvėje rasite tai, ko reikia, jog būtų galima turėti baltus dantis.
  • Dažniausiai ofisinio dantų balinimo neužtenka, todėl yra siūloma pasirinkti dantų kapas, jog būtų galima palaikyti dantų baltumą ir dar labiau pašviesinti. Dantų kapos su švirkštais kainuoja apie 100 eurų. Mokėti reikia nebrangiai, tačiau mokėti ir už ofisinį dantų balinimą, todėl bendra suma susidaro brangi.
  • Norint balinti dantis yra svarbu tai, jog visi dantys būtų sveiki. Todėl Jums gali reikėti mokėti už dantų taisymą. Svarbu tai, jog dantys būtų sutvarkyti bet kokiu atveju. Jei nenorite balinti dantų, vis tiek svarbu, jog dantys būtų sveiki.
  • Prieš dantų balinimą bus atlikta burnos higiena. Procedūra yra svarbi, jog būtų pašalintos apnašos. Tačiau daugelis pastebi, jog po šios procedūros dantys šiek tiek pašviesėja.

 

Dantų balinimas yra brangus, tačiau pasirinkti verta, nes galima turėti dantis, kurie yra gražūs ir šviesūs.