Galima apie tai kalbėti, nes Lietuvoje turime daug kompanijų, kurios profesionaliai užsiima baldų gamyba, todėl natūralu, kad kiekvienas naujas verslininkas pagalvoja apie šią sritį. Klausimas ar ji naudinga? Ar ji pelninga? Pirmiausia, tai visa baldų pramonė reikalauja didelių investicijų. Sunku bus gaminti gerus, gražius baldus jeigu neturėsite reikiamos technikos. Ne kiekvienas specialistas supranta, kad Lietuvoje geriausias verslo modelis, kada kompanija visus darbus atlieka pati. Taigi, prieiname išvadą, kad baldų gamyba yra pelninga, tik reikalauja daug investicijų, bei žinoma patirties. Nereikėtų pradėti šio verslo jeigu neturite profesionalų komandos. Tai sudėtingas darbas, reikia ne tik dizainerių, bet ir staklių operatorių, kurie turėtų realios patirties. Tiek Vilniuje, tiek Kaune galima rasti labai daug kompanijų, kurios užsiima baldų gamyba, tačiau ar visiems užtenka užsakymų?

baldų gamyba baldų gamyba

Kada reikalinga baldų gamybos paslauga?

Pagrindinis faktorius lemiantis tai, kad klientai užsisako tokią paslauga yra tai, kad standartinėse baldų parduotuvėse nėra jų norimų baldų. Tai problemos sprendimo būdas. Baldų gamyba išpopuliarėjo tuomet kada didelė gyventojų dalis pradėjo gauti didesnes pajamas. Juk paprastai baldų gamyba iš tiesų gana nemažai kainuoja. Aišku, dabar galima rasti daug kompanijų, kurios profesionaliai atlieka tokias paslaugas, todėl kiekvienas norintis užsisakyti nestandartinius virtuvės baldus gali tai padaryti labai paprastai. Ieškant, kas geriau pagamins jūsų užsakymą reikia pirmoje eilėje atkreipti dėmesį į tai, ar kompanija turi daug atliktų darbų. Tai rodiklis, kad ji turi užsakymų, bei realiai gamina kokybiškus baldus. Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir čia galima rasti nemažą dalį įmonių, kurios siūlo nelabai aukštos kokybės produkciją, tačiau juk klientai visada gali rinktis. Nereikia ieškoti pigaus sprendimo. Geriausias variantas, tiesiog susirasti įmones, kurios tokius darbus atlieka labai gerai tačiau jau ne vienas klientas žino kaip galima užsisakyti tokius baldus.

Baldų gamyba ir kas mūsų laukia kitais metais?

Dažnai analitikai mėgsta gąsdinti žmones, tačiau šiandien tiesiog aptarsime tai, kas mūsų realiai laukia Lietuvoje po metų. Baldų gamybą turi didelę konkurenciją, todėl kiekvienas klientas norėdamas susirasti jam labiausiai tinkantį produktą turi išsirinkti įmonę. Nereikia daug ieškoti, tačiau net ir mažame miestelyje galima rasti daug įmonių, kurios profesionaliai užsiima įvairių baldų gamyba. Taigi, ar verta pirkti virtuvės baldus, kurie gaminami pagal jūsų poreikius? Aišku, jeigu finansai tai leidžia žinoma užsisakykite tokius baldus.